Bezpłatna wycena wierzytelności


Bezpłatna wycena wierzytelności – skorzystaj i oceń czy opłacalne jest windykowanie długu we własnym zakresie.

Jeżeli Twoi dłużnicy nie płacą, chciałbyś dowiedzieć się w jaki sposób możesz odzyskać swoje pieniądze i ile to będzie kosztowało skontaktuj się z nami. Bezpłatna wycena wierzytelności:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  bezpłatna wycena wierzytelności White Note

  Niezapłacone faktury i trudnościągalne wierzytelności to poważny problem w każdej firmie. W sytuacji gdy kontrahent nie płaci w terminie wierzyciel nie tylko nie otrzymuje należnego wynagrodzenia za wykonaną pracą ale ponosi także dodatkowe koszty. Konieczność zapłacenie za towary, materiały czy usługi niezbędne do wytworzenie finalnego produktu czy obowiązek zapłaty podatku dochodowego i VAT to nadal nie koniec obciążeń finansowych związanych z odzyskaniem swoich pieniędzy od dłużnika. Wdrożenie działań windykacyjnych niezależnie czy są one prowadzone samodzielnie przez właściciela, przez wewnętrzny dział windykacji, zatrudnionego prawnika czy zewnętrzną firmę zawsze generuje dodatkowe koszty. Istotne jest jednak aby mieć świadomość która z wymienionych form jest nie tylko najtańsza ale również najskuteczniejsza. Dzięki bezpłatnej wycenie wierzytelności każdy przedsiębiorca lub menadżer może ocenić jaka forma windykacji będzie w danym przypadku najkorzystniejsza.

   

  Kim jesteśmy?

  Jak się z nami skontaktować?

   

   

  Bezpłatna wycena

  Bezpłatnie wycenimy Państwa wierzytelności i pomożemy w dobrze odpowiedniej strategii działań windykacyjnych

  wypełnij formularz

  Kontakt z White Note

  infolinia: 32 888 6550
  adres email: info@whitenote.pl
  więcej informacji

  Windykacja

  Windykacja wierzytelności. Trudny obowiązek każdego przedsiębiorcy który można zlecić specjalistom.

  Windykacja wierzytelności to długotrwały i złożony proces. Aby odzyskać przeterminowane należności należy przede wszystkim dobrze poznać dłużnika, zweryfikować go pod kątem standingu finansowego, majątkowego, zachowania w otoczeniu biznesowym oraz wdrożyć intensywne i konsekwentne działania.

  My robimy to od lat. Skutecznie i z pasją.

  więcej informacji

  Kupno wierzytelności

  Sprzedaż wierzytelności to dobry sposób na zapobieganie zatorom płatniczym i poprawienie płynności finansowej.

  Kupujemy wierzytelności wymagalne i niewymagalne, pomagając firmom na uwolnienie zamrożonych środków finansowych. Sprzedaż wierzytelności może być najlepszym rozwiązaniem szczególnie w przypadku gdy płynność finansowa  jest mocno zachwiana przez występowanie licznych zatorów płatniczych.

  Każda sprawa traktowana jest indywidualnie. 

  więcej informacji
  Copyright 2015 by WhiteNote.pl All Rights Reserved.
  made by station75.com