Ile można na tym stracić?


Ludzie z branży finansowej zazwyczaj rozmawiając o pieniądzach, posługują się banałami: giełda, bilanse, rachunek zysków i strat, zadłużenie, zatory płatnicze, no i ile można na tym zarobić.

Dla tych, których marzenia skończyły się na czerwonych szelkach grunt to zarobić. Przysłuchując się tym dywagacjom z atencją, przychodzi mi zawsze na głowy inne pytanie: ile można na tym stracić?

Zawsze mam w pamięci historię mojego pradziadka, dzisiaj powiedziałoby się lokalnego przedsiębiorcę, właściciela kilku wiejskich sklepów, warsztatu ciesielskiego, posiadacza nieruchomości itd.

Pradziadek całą życiową energię wykorzystał, żeby jego biznesy działały i zarabiały. Toteż zarabiały. Tak jak biznes współczesny, ale kiedy już opuścił ziemski padół, zostawił prababci w spadku ( oprócz kilku nieruchomości ), zeszyt z listą dłużników. Wiele zapisanych stron, sporo nazw, nazwisk, cyfr. I kilka słoików bilonu.

Oczywiście nikt nie zwrócił już ani grosza. Najpewniej za życia nie upominał się zbyt skutecznie o spłatę długów.

 

Ile można zatem na tym stracić?


data wpisu: 14.09.15

Bezpłatna wycena

Bezpłatnie wycenimy Państwa wierzytelności i pomożemy w dobrze odpowiedniej strategii działań windykacyjnych

wypełnij formularz

Kontakt z White Note

infolinia: 32 888 6550
adres email: info@whitenote.pl
więcej informacji

Windykacja

Windykacja wierzytelności. Trudny obowiązek każdego przedsiębiorcy który można zlecić specjalistom.

Windykacja wierzytelności to długotrwały i złożony proces. Aby odzyskać przeterminowane należności należy przede wszystkim dobrze poznać dłużnika, zweryfikować go pod kątem standingu finansowego, majątkowego, zachowania w otoczeniu biznesowym oraz wdrożyć intensywne i konsekwentne działania.

My robimy to od lat. Skutecznie i z pasją.

więcej informacji

Kupno wierzytelności

Sprzedaż wierzytelności to dobry sposób na zapobieganie zatorom płatniczym i poprawienie płynności finansowej.

Kupujemy wierzytelności wymagalne i niewymagalne, pomagając firmom na uwolnienie zamrożonych środków finansowych. Sprzedaż wierzytelności może być najlepszym rozwiązaniem szczególnie w przypadku gdy płynność finansowa  jest mocno zachwiana przez występowanie licznych zatorów płatniczych.

Każda sprawa traktowana jest indywidualnie. 

więcej informacji
Copyright 2015 by WhiteNote.pl All Rights Reserved.
made by station75.com