Stała obsługa windykacyjna


Skuteczność windykacji zależy przede wszystkim od systematycznie prowadzonych działań prewencyjnych i szybkiej reakcji na pojawienie się problemów z płatnościami. Stała obsługa windykacyjna to doskonałe rozwiązanie dla firm w których nie ma wewnętrznych działów windykacji.

Sprawdzanie i weryfikacja kontrahentów, monitorowanie płatności, wysyłanie wezwań do zapłaty, telefony do dłużników to czynności które są niezbędne do prawidłowego zarządzania należnościami w firmie. Zaniedbanie tych działań często prowadzi do powstania należności trudnościągalnych lub nieściągalnych. Są to obowiązki czasochłonne, wymagają systematyczności, odpowiedniej wiedzy i praktyki. Nieefektywne jest wykonywanie ich niejako „przy okazji”. Windykacja i prewencja windykacyjne prowadzona przez handlowca, księgową czy właściciela firmy nie powinny być jedyną formą działań. Dlatego w większości firm niezbędne jest powołanie i utrzymanie działu windykacji. Wiąże się to oczywiście ze sporymi kosztami. Rozwiązaniem jest stała obsługa windykacyjna.

Dla firm w których utrzymywanie wewnętrznego działu windykacji wydaje się ekonomicznie nieuzasadnione White Note proponuje obsługę windykacyjną, usługę którą można nazwać zewnętrznym działem windykacji.

Stała obsługa windykacyjna zapewnia:

  • narzędzia prewencyjne mające zapobiegać powstaniu trudnościągalnych należności (pieczęć prewencyjna, weryfikacja kontrahentów, sprawdzanie nowych Klientów),
  • monitorowanie płatności, wysyłanie wezwań do zapłaty i ich telefoniczny monitoring, telefony z przypomnieniami o terminach płatności
  • skuteczna windykacja spraw trudnych – bez dodatkowej prowizji
  • obsługę prawną i konsultacje prawne

Zewnętrzny dział windykacji już od 359 zł miesięcznie

Stała obsługa windykacyjna oferowana jest w trzech pakietach, zapewniających możliwość dostosowanie zakresu usługi do potrzeb konkretnego podmiotu. Miesięczny koszt obsługi windykacyjnej zaczyna się od 359 zł netto.

W celu poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu – skontaktuj się z nami

Bezpłatna wycena

Bezpłatnie wycenimy Państwa wierzytelności i pomożemy w dobrze odpowiedniej strategii działań windykacyjnych

wypełnij formularz

Kontakt z White Note

infolinia: 32 888 6550
adres email: info@whitenote.pl
więcej informacji

Windykacja

Windykacja wierzytelności. Trudny obowiązek każdego przedsiębiorcy który można zlecić specjalistom.

Windykacja wierzytelności to długotrwały i złożony proces. Aby odzyskać przeterminowane należności należy przede wszystkim dobrze poznać dłużnika, zweryfikować go pod kątem standingu finansowego, majątkowego, zachowania w otoczeniu biznesowym oraz wdrożyć intensywne i konsekwentne działania.

My robimy to od lat. Skutecznie i z pasją.

więcej informacji

Kupno wierzytelności

Sprzedaż wierzytelności to dobry sposób na zapobieganie zatorom płatniczym i poprawienie płynności finansowej.

Kupujemy wierzytelności wymagalne i niewymagalne, pomagając firmom na uwolnienie zamrożonych środków finansowych. Sprzedaż wierzytelności może być najlepszym rozwiązaniem szczególnie w przypadku gdy płynność finansowa  jest mocno zachwiana przez występowanie licznych zatorów płatniczych.

Każda sprawa traktowana jest indywidualnie. 

więcej informacji
Copyright 2015 by WhiteNote.pl All Rights Reserved.
made by station75.com