Windykacja wierzytelności


Windykacja wierzytelności. Trudny obowiązek każdego przedsiębiorcy.

Windykacja wierzytelności to trudny, czasochłonny i stresujący obowiązek. Niemniej jednak konieczność podjęcia działań windykacyjnych zdarza się prędzej czy później praktycznie w każdej firmie.

Windykacja wierzytelności to długotrwały i złożony proces. Aby odzyskać przeterminowane należności należy przede wszystkim dobrze poznać dłużnika, zweryfikować go pod kątem standingu finansowego, majątkowego, zachowania w otoczeniu biznesowym i spróbować odpowiedzieć na poniższe pytania:

  • dlaczego dłużnik nie płaci?
  • czy to jednorazowy przypadek czy jednak reguła?
  • czy dłużnik ma problemy finansowe, czy wręcz przeciwnie i traktuje swoje wierzytelności jako doskonały, bo darmowy kredyt?
  • co może wpłynąć na szybką spłatę zobowiązań?
  • jak negocjować?

Wykorzystaj możliwości tkwiące w zlecaniu spraw związanych z windykacją wierzytelności. Nie musisz uczyć się nowego zawodu, skup się na swoim biznesie. My zadbamy, abyś nie miał problemów z odzyskiwaniem długów.

Działania podejmowane są w oparciu o szeroki wywiad na temat dłużnika, ocenę jego sytuacji finansowej i majątkowej, zdolności płatniczej, a także ogólnej sytuacji rynkowej. Na tej podstawie prognozujemy czas i potencjalną efektywność procesu windykacji.

Przeprowadzamy kompleksowe czynności związane z windykacją wierzytelności na każdym etapie procesu odzyskiwania należności:

  • prowadzimy negocjacje i mediacje,
  • prowadzimy postępowania sądowe,
  • kierujemy sprawy do trybu egzekucyjnego,
  • współpracujemy z kancelariami komorniczymi w sprawach klienta.

Jeżeli w Twojej firmie przeterminowane należności pojawiają się często doskonałym rozwiązanie jest skorzystanie ze stałej obsługi windykacyjnej – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Potrzebujesz profesjonalnych doradców? Skontaktuj się z nami

White Note. Why not?

Windykacja wierzytelności White Note

Bezpłatna wycena

Bezpłatnie wycenimy Państwa wierzytelności i pomożemy w dobrze odpowiedniej strategii działań windykacyjnych

wypełnij formularz

Kontakt z White Note

infolinia: 32 888 6550
adres email: info@whitenote.pl
więcej informacji

Windykacja

Windykacja wierzytelności. Trudny obowiązek każdego przedsiębiorcy który można zlecić specjalistom.

Windykacja wierzytelności to długotrwały i złożony proces. Aby odzyskać przeterminowane należności należy przede wszystkim dobrze poznać dłużnika, zweryfikować go pod kątem standingu finansowego, majątkowego, zachowania w otoczeniu biznesowym oraz wdrożyć intensywne i konsekwentne działania.

My robimy to od lat. Skutecznie i z pasją.

więcej informacji

Kupno wierzytelności

Sprzedaż wierzytelności to dobry sposób na zapobieganie zatorom płatniczym i poprawienie płynności finansowej.

Kupujemy wierzytelności wymagalne i niewymagalne, pomagając firmom na uwolnienie zamrożonych środków finansowych. Sprzedaż wierzytelności może być najlepszym rozwiązaniem szczególnie w przypadku gdy płynność finansowa  jest mocno zachwiana przez występowanie licznych zatorów płatniczych.

Każda sprawa traktowana jest indywidualnie. 

więcej informacji
Copyright 2015 by WhiteNote.pl All Rights Reserved.
made by station75.com