W mojej firmie wszyscy płacą w terminie


Każdy przedsiębiorca chciałby móc to powiedzieć. Co więcej, wielu może to z czystym sumieniem zrobić.

To najczęściej firmy współpracujące z bardzo ograniczoną grupą odbiorców lub takie które na rynku są krótko. To sytuacja godna pozazdroszczenia. Nie można jednak do nie niej się przyzwyczajać. Zatory płatnicze, upadłości, komornicy, długi, nieściągalne należności to nie są pojęcia abstrakcyjne. Dłużnicy i długi naprawdę istnieją. I pojawiają się często w najmniej spodziewanym momencie i miejscu.

Każdy, nawet najlepszy płatnik może stracić płynność finansową i stanąć jedną nogą nad przepaścią zwaną bankructwem.

Dla wierzyciela jednak kwestia przyczyn i winy jest drugorzędna. Dla niego najważniejsze jest odzyskanie pieniędzy za wykonaną pracę, usługę lub sprzedane prodykty, w terminie. Stracić je można na każdej, nawet teoretycznie najmniej ryzykownej transakcji z wieloletnim, rzetelnym partnerem.

Nie obawiaj się powiedzieć sprawdzam. Weryfikuj swoich Klientów regularnie, reaguj na najdrobniejsze symptomy kłopotów finansowych.

Należności w bilansie to tylko cyfry, ale jednocześnie  obrazują one Twoje ciężko zarobione pieniądze. I działaj tak, aby te cyfry jak najszybciej zmieniły  swoje miejsce po stronie aktywów w bilansie z „należności” na „gotówka w kasie”.

White Note może Ci w tym pomóc, ale pierwszy ruch jest zawsze po Twojej stronie.


data wpisu: 14.09.15

Bezpłatna wycena

Bezpłatnie wycenimy Państwa wierzytelności i pomożemy w dobrze odpowiedniej strategii działań windykacyjnych

wypełnij formularz

Kontakt z White Note

infolinia: 32 888 6550
adres email: info@whitenote.pl
więcej informacji

Windykacja

Windykacja wierzytelności. Trudny obowiązek każdego przedsiębiorcy który można zlecić specjalistom.

Windykacja wierzytelności to długotrwały i złożony proces. Aby odzyskać przeterminowane należności należy przede wszystkim dobrze poznać dłużnika, zweryfikować go pod kątem standingu finansowego, majątkowego, zachowania w otoczeniu biznesowym oraz wdrożyć intensywne i konsekwentne działania.

My robimy to od lat. Skutecznie i z pasją.

więcej informacji

Kupno wierzytelności

Sprzedaż wierzytelności to dobry sposób na zapobieganie zatorom płatniczym i poprawienie płynności finansowej.

Kupujemy wierzytelności wymagalne i niewymagalne, pomagając firmom na uwolnienie zamrożonych środków finansowych. Sprzedaż wierzytelności może być najlepszym rozwiązaniem szczególnie w przypadku gdy płynność finansowa  jest mocno zachwiana przez występowanie licznych zatorów płatniczych.

Każda sprawa traktowana jest indywidualnie. 

więcej informacji
Copyright 2015 by WhiteNote.pl All Rights Reserved.
made by station75.com