White Note


Witamy na stronach White Note, zespołu ekspertów branży finansowej. Zespołu, którego trzonem są specjaliści z doświadczeniem w szeroko pojętym zarządzaniu wierzytelnościami.

White Note – specjaliści, którzy potrafią pomóc i wesprzeć swoich klientów w obszarach związanych ze zjawiskami, z którymi spotyka się każdy przedsiębiorca.

Biznes funkcjonuje dzięki operacjom finansowym. Niezależnie od branży czy wielkości przedsiębiorstwa. Pracujemy z firmami wywodzącymi się z różnych branż np. budowlanej, produkcyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej, sportowej itd. Nasi Klienci to zarówno mikrofirmy jaki i duże korporacje.

Nasza praca, wiedza i doświadczenie skupia się na płatnościach, a dokładnie na czułych punktach związanych z przepływem pieniądza pomiędzy przedsiębiorstwami lub instytucjami finansowymi.

Wspieramy przedsiębiorców w momentach kiedy pieniądz (a właściwie jego brak) w firmie staje się problemem. Jesteśmy po to, żeby zmieniać tego typu sytuacje:

  • jeżeli przedsiębiorca traci płynność finansową z tytułu nieterminowych płatności ze strony kontrahentów – pomagamy ją utrzymać i zapobiegać podobnym sytuacjom w przyszłości,
  • jeżeli przedsiębiorca z różnych przyczyn traci zdolność spłacania swoich należności – pomagamy uregulować zobowiązania,
  • jeżeli przedsiębiorca spotyka się często w swojej codziennej pracy z nierzetelnymi kontrahentami, dajemy mu do ręki instrumenty, które pozwalają na eliminowanie zagrożeń wynikających z tej sytuacji,
  • jeżeli przedsiębiorca boryka się z sytuacją kryzysową w firmie – pomożemy zdiagnozować przyczyny, opracować strategię działań.

Oczywiście nie obiecujemy nigdy swoim klientom rzeczy niemożliwych. Po wskazaniu nam zadania do wykonania, przeprowadzamy odpowiednie analizy i przedstawiamy klientowi nasz plan skonstruowany na bazie konkretnych rozwiązań. Jeżeli jednak sytuacja wykracza poza sferę naszej działalności klient otrzymuje jasny komunikat ze wskazaniem, kto lub jaka instytucja może mu pomóc.

Nie przeczytacie Państwo na tych stronach, że White Note potrafi i może wszystko lub, że jest wiodącym podmiotem w swojej branży. Chcielibyśmy abyście przekonali się o tym sami. Wielu naszych Klientów już to zrobiło o czym świadczą wystawiane przez nich referencje.

Jesteśmy praktykami i doskonale wiemy co i jak możemy zrobić, aby pomóc naszym Klientom.

White Note. Why not?

White Note. Wierzytelności i bezpieczeństwo finansowe.


data wpisu: 15.09.15

Bezpłatna wycena

Bezpłatnie wycenimy Państwa wierzytelności i pomożemy w dobrze odpowiedniej strategii działań windykacyjnych

wypełnij formularz

Kontakt z White Note

infolinia: 32 888 6550
adres email: info@whitenote.pl
więcej informacji

Windykacja

Windykacja wierzytelności. Trudny obowiązek każdego przedsiębiorcy który można zlecić specjalistom.

Windykacja wierzytelności to długotrwały i złożony proces. Aby odzyskać przeterminowane należności należy przede wszystkim dobrze poznać dłużnika, zweryfikować go pod kątem standingu finansowego, majątkowego, zachowania w otoczeniu biznesowym oraz wdrożyć intensywne i konsekwentne działania.

My robimy to od lat. Skutecznie i z pasją.

więcej informacji

Kupno wierzytelności

Sprzedaż wierzytelności to dobry sposób na zapobieganie zatorom płatniczym i poprawienie płynności finansowej.

Kupujemy wierzytelności wymagalne i niewymagalne, pomagając firmom na uwolnienie zamrożonych środków finansowych. Sprzedaż wierzytelności może być najlepszym rozwiązaniem szczególnie w przypadku gdy płynność finansowa  jest mocno zachwiana przez występowanie licznych zatorów płatniczych.

Każda sprawa traktowana jest indywidualnie. 

więcej informacji
Copyright 2015 by WhiteNote.pl All Rights Reserved.
made by station75.com